Získejte nábytek výhodně

benab matrace základní školy

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

V rámci projektu bude pořízeno kompletní vybavení pro nově vybudovanou třídu MŠ (postýlky, matrace, židličky, apod.), vybavení šaten, prádelny, dovybavení zařízení stávajících tříd, apod. V rámci projektu rovněž dojde k úpravě venkovního prostranství
Nevíte si rady? Pomůžeme Vám s výběrem, navštívíme Vás, dáme Vám odbornou konzultaci. Mějte moderní školu a dopřejte učitelům i žákům prostředí, kde se budou cítit příjemně.
Studio sen– prodej matrací, postelí a přikrývek Využijte náš prodej sedacích souprav k renovaci bydlení. Potřebujete nábytek do ložnice či obýváku?
Základní škola Dřevčice společně s psychologickým institutem RE:LIFE pro vás připravila seminář na aktuální téma nadměrného užívání sociálních sítí mezi dětmi a varování před hrozbami online světa „Odpoj se, ať můžeš žít“.
Není nic lepšího, než si přijít všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Přijď se podívat 24.10.2019 nebo 23.11.2019 a zjisti si všechny informace i to, co ti škola můžeme nabídnout.
Skládací matrace. Skladací matrace je určená přímo na podlahu nebo koberec.Klasické řešení pro zdravý a klidný spánek. Matrace je v souladu s poMatrace je možno dodat v...
MATEŘSKÉ ŠKOLY. Školky a předškolní zařízení jsou pro nás velice důležitými odběrateli. Náš sortiment dětských vzorů je velice pestrý, ve všech základních podkladových odstínech - modrá, žlutá, růžová, zelená, takže jsme schopni dodat povlečení jak p
2018 bude zrušen běžný účet Základní školy, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace číslo 1041439399/0800, vedený u ČS, a.s. Nová čísla účtů Základní školy, Most, Svážná 2342, příspěvkové organizace jsou následující:
Molitanové kostky, matrace a molitanové sestavy nabízíme jako zástupce zahraničního výrobce na našem trhu. Molitanové kostky – předškolní nábytek Předškolní nábytek a molitanové stavebnice slouží k zábavě a cvičení pro předškolní děti.
prosíme Vás, abyste ráno od školy odjížděli spodní cestou okolo dolní části Krčínova náměstí a nevraceli se zpět Šimanovskou, komplikuje to dopravu. Děkujeme za pochopení. Informace k platbám ve školní družině Platba za družinu se hradí na účet školy